Starp skaļo Līvu laukumu un Jāņa sētu klusuma – miera cienītājiem ir sava drošības saliņa –jau 20 gadus – restorāns "Melnie mūki". Restorāns iekārtots vienā no pirmajām mūra celtnēm Rīgā - kādreizējā Dominikāņu klostera telpās - un aicina baudīt iecienītus ēdienus – izjūtot gan latviešu sātu, gan Eiropas garšas harmoniju. „Melnie Mūki” ir viens no nedaudzajiem restorāniem ilgdzīvotājiem ar klasisku un relaksējošu atmosfēru.

Restorāns Melnie Mūki - Vecrīgas sirdī

Lai gan restorāna interjers pēdējo gadu laikā ir mainīts un tajā parādījušies jauni akcenti, tomēr galvenā vērtība – senie Dominikāņu klostera mūri, palikusi nemainīga.
Restorāns iet laikam līdzi un saviem viesiem ceļ galdā labāko, kas pieejams, tajā pat laikā neaizmirst par gadu gadiem veidoto tēlu.
Restorāna burvība slēpjas tajā, ka šeit neviens nemeklē pārsteidzošus jaunatklājumus, tā vietā priekšroku dod labi zināmiem ēdieniem kvalitatīvā izpildījumā.
"Melnie Mūki" nav ikdienas restorāns, bet nav arī vieta ar pretenzijām uz kulinārijas šedevriem. Šī ir vieta, kur doties, kad pārņēmusi kāre pēc garšīgas klasikas, vai vienkārši reizēm, kad gribas sevi palutināt.
Un uz "Melnajiem Mūkiem" droši varat doties romantiskās vakariņās vai lietišķās pusdienās. Rīkojam arī svinīgus pasākumus.
Rezervēt galdiņu